Veri Madenciliği Çalışma Grubu BThaber’de

Veri Madenciliği Çalışma Grubu” güzel çalışmalar için sizlerle…

Senelerdir bilişim alanında çok güzel ve ses getiren çalışmalara imza atan TBD (Türkiye Bilişim Derneği) İstanbul Şubesi, bu sene de yeni çalışmalarla sizlerle. Bu çalışmalardan biri de, şube bünyesinde kurulmuş olan ve “veri madenciliği” konusunda hizmet vermeyi amaçlayan grubumuz; üniversiteler, iş hayatı, sanayi ve sivil toplum kuruluşlarının eşgüdümlü çalışmasıyla çeşitli etkinlikler düzenlemeyi planlamaktadır.

Günümüzde verilerin hızla artması, bu doğrultuda yaşanan hızlı değişim, sonrasında da önemli bir gereksinimi beraberinde getirmiştir: “VERİ MADENCİLİĞİ”. Ekonomi, işletme, sağlık, eğitim, bankacılık, sigortacılık, ulaşım, pazarlama, insan kaynakları v.b. pek çok alanda çözüm getiren “Veri Madenciliği” konusunda her ay düzenli olarak derneğimizin İstanbul Şubesi’nde aşağıdaki adreste toplanıyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çalışma grubumuza katılmak isteyenleri bekliyoruz.

İnternet Sayfamız: http://www.tbd.org.tr/veri-madenciligi-calisma-grubu/
Adres: Caferağa Mahallesi, General Asım Gündüz Cd., Adliye Apt., No:72, Daire:1, 34710 Kadıköy – İstanbul
Telefon Numaramız: (0216) 337 70 41
E-Mail Adresimiz: ist@tbd.org.tr

Kaynak: BThaber.com (2018). “Veri Madenciliği Çalışma Grubu” güzel çalışmalar için sizlerle…”. 09.04.2018 tarihinde http://www.bthaber.com/genel/veri-madenciligi-calisma-grubu-guzel-calismalar-icin-sizlerle-/1/31493#.WssOvlR9iag.twitter adresinden erişildi.

About the Author